Zdravím 5A , máme spolu další týden distanční výuky, budeme mít 1h angličtiny a potom si vypracujete úkoly. Kdo by chtěl úkoly udělat už před tím a cítí se na to, může.
1) UČ 8/1 a 8/5 – spolu si řekneme infomrace o číslech v telefonu, pravidla, pomlčka.
2) Vy doma vypracujete WB 6/1,2,4,5,6. Více aktivit na čísla budeme dělat až spolu ve škole, mám plno her na čísla …
3) UČ 10/7 – množné číslo, řekneme si spolu pravidla a nepravidelná množná čísla, 11/8,9. (Pravidla jsou ve WB 71)
V týdnu vám vypracuji tabulku nepravidelných množných čísel a pošlu přes Teams jako zadání domácího úkolu, buď si ji vytisknete a vložíte do desek nebo přepíšete do sešitu dle vašich možností tisku.
4) Vy doma vypracujete WB 8/4.
5) UČ 11/10 podle času si v online hodině ještě případně řeknem vazbu there is, there are. Vypracujete doma WB 9/5,6. (Pravidla jsou ve WB 72)
Cvičení ve workbooku mi nefoťte, zkontrolujeme si je spolu ve škole.
Do Teamsu vám vložím i toto zadání, ať se s tím učíte pracovat, také barevnou přílohu numbers, kterou si přečtěte!
Případné dotazy pište na email ([email protected]) nebo do Teamsu.
Další informace ohledně domácí výuky angličtiny se dozvíte opět na webových stránkách školy. Uvidíme, zda půjdeme do školy 3.11. 2020 a podle toho se bude vše dál odvíjet.
Hezké dny přeje paní učitelka Jana Braborcová