Základní škola Pardubice-Dubina,
Erno Košťála 870

Zaměstnanci školy

Vedení školy

  • Mgr. Bc. Kozáková Ludmila – ředitelka školy
  • Mgr. Rozinková Ivana – zástupce ředitelky školy
  • Mgr. Pravec David - vedoucí metodik 1. stupně

I. stupeň

  • Mgr. Kárychová Edita
  • Mgr. Čiháková Tereza
  • Mgr. Formáčková Jana
  • Mgr. Zahálková Dáša
  • Mgr. Kadlecová Helena
  • Mgr. Rainbergová Eva
  • Mgr. Morávková Ivanka
  • Mgr. Drahokoupilová Monika
  • Mgr. Krejčová Eva
  • Mgr. Miletínová Nela
  • Mgr. Kudrnáčová Kristýna
  • Mgr. Stejskalová Veronika
  • Mgr. Theimerová Karolína
  • Mgr. Němcová Simona
  • Bc.   Kumpanová Marcela DiS
  • Mgr. Braborcová Jana

II. stupeň

  • Mgr. Horná Jana
  • Mgr. Mikšová Hana - výchovná poradkyně
  • Mgr. Malá Tereza 
  • Mgr. Hemská Radka – kariérový poradce, volba povolání
  • Mgr. Zvolánková Věra
  • Mgr. Ošlejšek Jakub  
  • Ing.  Zozuláková Zuzana - výchovná poradkyně
  • Mgr. Hrušková Martina
  • Mgr. Krejčíková Barbora – metodik prevence rizikových jevů
  • Mgr. Poláčková Petra 
  • Mgr. Kolovratníková Lucie
  • Mgr. Šimečková Petra
  • Mgr. Poláková Martina
  • Mgr. Herynková Irena
  • Mgr. Fiebiger Petr
  • Mgr. Lukášová Věra
  • Mgr. Slezáková Iva
  • Mgr. Kverková Eva
  • Mgr. Uttendorfská Ivana
  • Mgr. Marešová Kristýna
  • Balková Veronika

 

  • Zemanová Iveta - asistentka pedagoga
  • Báňová Monika - asistentka pedagoga
  • Janišová Pavlína - asistentka pedagoga
  • Vodrážková Ivana - asistentka pedagoga
  • Kohoutková Alena - asistentka pedagoga
  • Taichnerová Eva - asistentka pedagoga
     
  •  Mgr. Felgrová Lucie - školní psycholog
     
  • Školní družina:  Jiránková     Monika          vedoucí vychovatelka                             
                              Mertová Bohdana DiS
                              Krčmářová Sylva
                              Urbanová Veronika
                              Mgr. Karásková Marta     
                              Marková Vlasta
                              Formánková Aneta
                                 
  • Školní jídelna:   Kielová Zuzana  vedoucí školní jídelny  (od 1. 1. 2021 zastupuje Marie Třešňáková)
                              Čtvrtečková Petra
                              Tesařová Jitka
                              Takáčová Lenka
                              Uhlířová Alena
                              Čiháková Štěpánka
                              Jeníková Romana
                              Kořínková Radka

                                                                

 

  • Správní úsek:    Petráňová  Květoslava     ekonomka školy (od 1. 1. 2021 zastupuje Zuzana Kielová)
                              Bečková Alena   mzdová účetní
                              Třešňáková Marie  - spisový a administrativní pracovník
                              Korf Pavel     školník
                              Mráčková Hana
                              Konířová Jaroslava
                              Melounková Dana             
                              Šprachtová Ludmila
                              Ventluková Monika
                              Michalová Lucia
                              Marksová Marcela

                                                               

                          

  • Správci školního hřiště a tělocvičen:   Mildner Rudolf
                                                                 Vanická Alena