JrNBA League Česká republika

25.11.2018

Tým naší školy se probojoval kvalifikací a základní skupinou až do play-off Východní konference
To odstartovalo dnes v Pardubicích ve dvou halách - na Dašické ulici a na Dukle.
Za velké podpory diváků hráli naši malí basketbalisté v zelených dresech Utah Jazz zpočátku vyrovnaný zápas s týmem San Antonius Spurs.
Bohužel je nedokázali porazit. Další zápas s Golden State Warriors už přinesl naši výhru.
Náš tým obsadil konečné 6.místo. Basketbalistům ze čtvrtých a pátých tříd gratulujeme. Všem našim žákům, kteří přišli se svými třídními učitelkami podpořit náš tým do haly na Dašické, moc děkujeme. Atmosféra byla opravdu skvělá. Děkujeme i našemu trenérovi panu Machytkovi. Bez něj bychom se tak daleko v soutěži nedostali.

Mgr.Edita Kárychová

Autor: pravec@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 03. 12. 2018