Konec papírových potvrzení o testování na COVID

14.06.2021

Vážení rodiče,

rád bych Vás informoval, že s platností od pondělí 14.6.2021 již nebudeme vystavovat potvrzení o testování v papírové podobě.

Rodiče obdrží elektronické potvrzení formou sms na uvedené telefonní číslo v poskytnutých seznamech. Rodiče, kteří uvedli v seznamu email obdrží zároveň dvoujazyčné potvrzení ve formátu .pdf na email a to vše do 24h od testování.

Pokud ani to nestačí, každý dnes může využít dostupnou aplikaci, kde si vygeneruje certifikát o bezinfekčnosti na základě nahraných dat o testování do databáze ISIN. Odkaz na web, kde si každý může certifikát vyžádat posílám zde.

V neposlední řadě může pro zájmové kroužky a jiné podobné aktivity každý rodič vystavit čestné prohlášení, že se dítě testuje ve škole a samotné potvrzení tak v konečném důsledku nepotřebuje.

Vypisování papírové podoby o testování je velice zdlouhavé a neefektivní.

Předem děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Jiří SAMEK
Jednatel / Obchodní Manažer