Soutěže v anglickém jazyce

23.02.2017

V únoru se konaly hned dvě soutěže v anglickém jazyce, kterých se zúčastnili žáci naší školy.
V okresním kole konverzační soutěže v anlgické jazyce nás reprezentovaly dvě dívky - Adéla Smolíková z 6.A a Jasmína Bakerová z 9.A.
I když nakonec neobsadily vítězné příčky, podaly velmi slušný výkon.
V další soutěži pořádané anglickým gymnáziem v Pardubicích AGYS jsme byli velmi úspěšní.
V kategorii A2 určené pro žáky 8.ročníků uteklo Anně Pospíšilové z 8.B jen o bod třetí místo.
V kategorii B1, kde soutěžili žáci 9.ročníků, zastupoval naši školu Filip Schiedek z 9.B.
Filipovi se dařilo výborně - rozdílem opět jednoho bodu vybojoval vítězné první místo.
Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili školních kol anglických soutěží, a vítězů gratulujeme!
Anglické soutěže pro tento školní rok ještě nejsou u konce - ta nejbližší je zaměřena na kreativní psaní.
Našim žákům budeme držet palce!

Autor: pravec@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 23. 02. 2017