Základní škola Pardubice-Dubina,
Erno Košťála 870

SPORTOVNÍ  ZPRAVODAJ – LISTOPAD, PROSINEC

18.12.2018

Tyto 2 měsíce byly nabité sportovními akcemi všeho druhu.
7.11. se chlapci 8.-9. tříd zapojili do futsalového turnaje,
kde obsadili 6. místo. 20.11. chlapci 6.-7. tříd těsně skončili pod stupni vítězů v okresním kole basketbalového turnaje v Moravanech,
ale o den později se podařilo dívkám ze 6.-7. tříd ve složení  K. Svobodová, A. Ševčíková  ze 6.A, A. Vodvářková, A. Doležalová a T. Šimůnková ze 6.B, K. Rulcová, A. Stejskalová, E. Zemanová a N. Stará ze 7.A vybojovat krásné 2. místo, k němuž moc gratulujeme! Hned další den 22.11. mohli chlapci 8.-9. tříd navázat na úspěch děvčat ve florbalu, ale museli se spokojit pouze se 4. nepostupovým místem v základní skupině. Mladším chlapcům 6.-7. tříd se ve florbalovém turnaji dařilo mnohem lépe a přes vítězství v základní skupině se probojovali do finále okresního kola a nakonec mezi 19 přihlášenými ZŠ skončili na moc pěkném 6. místě. Poslední sportovní akcí tohoto kalendářního roku byl Mikulášský turnaj v basketbalu chlapců  8.-9. tříd, kde se nám nepodařilo dosáhnout na stupně vítězů.

V průběžném hodnocení základních škol okresu Pardubice (tedy přibližně z 30 škol) naší škole zatím náleží skvělá 6. příčka.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů nejen v tomto školním roce.

Zapsala: Mgr. Petra Poláčková

Autor: pravec@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 21. 01. 2019