SPORTOVNÍ  ZPRAVODAJ – PROSINEC, LEDEN

05.02.2017

V prosinci se naše škola zúčastnila 3 sportovních soutěží.
Hned 2. prosince se chlapci 8.-9. tříd utkali s ostatními školami o umístění
v Mikulášském turnaji v košíkové a žákům ve složení Michal Bárta ze 7.A,
Jiří Maštalíř z 8.A, Petr Lachman, Petr Bareš, Václav Kostříž a Kryštof Hejna z 8.B,
Petr Dočekal, Matěj Novotný a Jan Richter z 9.A se podařilo vybojovat 2. místo hned za basketbalisty ze ZŠ Studánka
a postoupit tak do okresního kola, které by se mělo uskutečnit do konce února.
13. a 15.12. proběhly florbalové turnaje žáků 4.-7. tříd, kde se však našim žáků nepodařilo umístit na stupních vítězů.
24.1. proběhlo v Multifunkční hale ve Skutči krajské kolo žáků 4.-5. tříd, kam se naši žáci ve složení J. Bláha, T. Vykoukal, V. Čihák, P. Kremlička, M, Čimera, P. Křivka, A. Polák, M. Hazuka, J. Vodvářka, J. Pilař a O. Kábele po vítězství v okresním kole probojovali již v listopadu.
V silné konkurenci se umístili na velmi pěkném 5. místě a získali tak alespoň florbalové vybavení v hodnotě 3000,-Kč.
Všem zúčatněným žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a budeme držet pěsti starším dívkám 8.a 9.tříd v basketbalovém turnaji,
který se uskuteční tuto středu na ZŠ Bratranců Veverků.

Autor: pravec@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 05. 02. 2017