Erno Košťála 870

Sportovní zpravodaj - září

21.09.2016

V měsíci září se naše škola zúčastnila 2 sportovních akcí a u obou slavila velký úspěch.
Nejdříve chlapci ročníku 2004 a mladší se v pátek 16.9. zúčastnili turnaje v minikopané mladších žáků
a vybojovali v silné konkurenci nádherné 2.místo těsně za ohrazenickou fotbalovou školou.
Včera 20.9. 24 žáků reprezentovalo naši školu v 52. ročníku závodu O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic a rozhodně se nenechali zahanbit.
8 žáků se probojovalo do semifinálových běhů a 6 z nich dokonce do finále mezi nejrychlejších 5 dětí daného ročníku. Na stupně nejvyšší dosáhli hned 3 žáci naší školy – Pavel Topolský z 5.A, Matěj Kábele ze 6.B a Marie-Kristýna Ptáčková z 9.B. Na 3.místě se umístil M. Vítek také z 9.B, pomyslnou bramborovou medaili vybojoval loňský vítěz V. Kostříž a 5. příčku obsadila E. Moskalievová ze 6.A. Celkově se naše škola umístila v letošních ročníku z 20 zúčastněných pardubických škol na úžasném 3. místě za sportovními školami ZŠ Benešovo nám. a ZŠ Ohrazenice.
Vítězům moc gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.