Změna v systému testování žáků - DŮLEŽITÉ!!

07.05.2021

Počínaje dnem 17. 5. 2021 dochází ke změně v sytému testování. Místo dosavadních LEPU testů budou žáci odborně testováni kontraktorskou firmou. Tento test bude probíhat výtěrem z dutiny ústní a následným vyhodnocením. Pro jeho zdárný průběh je nezbytně nuté přinést do školy zákonnými zástupci vyplněný a podepsaný souhlas s prováděním toho testu (musí se jednat o oreginál, ne kopii). Termín odevzdání ve pondělí 10. 5. 2021 v 8:00 do rukou třídnímu učiteli.

Ostatní náležitosti zůstávají stále v platnosti. Tedy testování 2x týdně v pondělí a ve čtvrtek a povinnost nechat se otestovat při pozdějším příchodu do školy.

V případě, že zákonní zástupci nebudou souhlasit, zůstává nadále v platnosti možnost použití stávajících LEPU testů.

Autor: oslejsek@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 02. 06. 2021