Lyžařský kurz - 4. den

22.03.2023

Dnes ráno nás konečně vítala nádherně slunečná obloha. Po vydatné snídani a lehké úpravě sjezdovky jsme pokračovali v procvičování správného řezaného oblouku, průpravnými cviky a mohli jsme také chytat sluneční bronz. K obědu nás čekal hovězí vývar s nudlemi a vepřové na kmíně s knedlíkem. Odpoledne jsme si odpočinuli od lyží a vyrazili za penzion si trochu zasoutěžit po pokojích ve stavění nejoriginálnějšího  sněhového výtvoru. Nechyběla ani pravá zimní koulovačka, protože se trochu ochladilo a začal foukat silnější vítr. Následovalo osobní volno a po večeři s boloňskými špagetami  vyhlášení soutěží. Poté měli děti volno na své hry a sledování filmů. Byl to den plný sluníčka a zážitků.

Mgr. Petra Poláčková

Autor: oslejsek@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 22. 03. 2023