Škola v přírodě 2. den

28.05.2024

Ráno jsme vyběhli ven na rozcvičku. Po rozcvičce jsme se posilnili snídaní. Vyrazili jsme na menší procházku (8km), cestou jsme prošli Zvířátkovou stezku, zahráli si Bomba, lavina, povodeň a vzdělali se pomocí informačních cedulí. Po cestě jsme si hodně povídali. Až uvidíte na fotkách kolíčky na prádlo, nezbláznili jsme se, je to naše celotýdenní hra. smiley Přišli jsme na oběd (buchtičky se šodó) a akorát začalo hodně pršet, a to se drželo celé odpoledne. Uspořádali jsme turnaj v piškvorkách, hráli jsme elektriku (předávání signálu pomocí zmáčknutí ruky), vyzkoušeli jsme krátkodobou paměť. Učili jsme se v týmech básničky nazpaměť. Píšeme pro vás deníky, ať víte víc, než jen to, že "Dobrý". Dneska nám přišli první pohledy a dopisy, které udělaly velkou radost, bohužel někteří stále na pozdravení čekáme. Naše pohledy/ dopisy jsme předali panu majiteli, tak snad se k vám dostanou včas.

Autor: kudrnacova@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 28. 05. 2024