Škola v přírodě 3. den

30.05.2024

Dnešní den byl plný očekávání. Mnoho z nás se tohoto dne obávalo. Jaké bylo milé překvapení, když na konci dne dáváme nejlepší hodnocení 1000 bodů z 10 a nejhorší 9 bodů z 10. Těšili jsme se, protože přijel na návštěvu manžel paní učitelky. Dnes jsme ušli 18,5km plných převýšení. Viděli jsme Dívčí i Mužské kameny, pramen Labe, vyhlídku Ptačí kámen a nespočet krásných výhledů. Šli jsme i polskou stranou, viděli sníh. Ke konci už nám lehce tuhly nohy, ale všichni jsme to zvládli a jsme na sebe pyšní. Na cestě jsme doplňovali energii řízkem, jablíčkem a sušenkou. Konečně jsme měli možnost utratit nějaké peníze. Gulášová polévka a kuřecí plátek s rýží přišel po túře vhod. Nenechejte se zmást, jen co jsme přišli na ubytování, máme opět energii na rozdávání a chceme zase někam vyrazit. Na to si ale musíme pořádně odpočinout.

PS: 143 fotografií se mi na 5x nepodařilo nahrát, zkusím to ráno, už si také potřebuji odpočnout a nabrat sílu.smiley

Autor: kudrnacova@zsdubina.cz, poslední aktualizace: 30. 05. 2024