Základní škola Pardubice-Dubina,
Erno Košťála 870

SPORTOVNÍ ZPRAVODAJ - ZÁŘÍ 2015

SPORTOVNÍ  ZPRAVODAJ -  ZÁŘÍ  2015

Dne 18.9. se mladší žáci zúčastnili turnaje v minikopané, který se konal na hřišti Pamaka na Hůrkách. Chlapci ve složení T. Richter, K. Zajíček ze 7.A, D. Hegyi ze 6.A, M. Hanč, P. pavlíček, V. Krehan, J. Oberreiter ze 6.B a P. Topolský ze 4.A obsadili nádherné 2. místo, kdy podlehli pouze o 1 gól chlapcům z ohrazenické fotbalové školy. Moc gratulujeme!

Hned v úterý 22.9. se 27 žáků naší školy zúčastnilo 51. ročníku „O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic“, kde jsme se také blýskli několika medailemi a nenechali se před ostatními školami zahanbit. Do semifinálových běhů se probojovalo 11 žáků naší školy – tedy už tito žáci patří mezi 14 nejrychlejších dětí Pardubicka ve svém ročníku. Z nich 4 se ocitli až ve finále a na příčku nejvyšší si doběhli Matěj Kábele z 5.B, Vašek Kostříž ze 7.B, Maruška Ptáčková z 8.B a 3. místo s bronzovou medailí k nim přidal Matyáš Hanč ze 6.B. Ve štafetových bězích žáci přidali ještě další 2 medaile a to nejmladší žáci ve složení M. Kábele, D. Hegyi, M. Hanč a P. Pavlíček si vybojovali 1. místo a 3. místo obsadila ještě dívčí štafeta ve složení N. Rumanová, N. Hrbková, N. Drahošová a M. Ptáčková.

Jako škola jsme celkově obsadili mezi 17 zúčastněnými školami nádherné 4. místo – přestihli nás pouze opět 2 sportovní školy (a to ZŠ Benešovka a ZŠ Ohrazenice), a pak jen ZŠ Polabiny 3. Všem zúčastněným žákům moc děkujeme za velmi pěkné výsledky, našim medailistům gratulujeme a přejeme všem mnoho dalších sportovních úspěchů v dalších soutěžích.

Autor: Webmaster, poslední aktualizace: 02. 11. 2015