Ve čtvrtek 11. 6. jsme se zúčastnili akce pořádané Univerzitou Pardubice s názvem Vědecko-technický jarmark. Neodradilo nás ani špatné počasí. Hned na úvod jsme si vyzvedli hrací karty, kam jsme sbírali razítka za splněné úkoly. Byla tam rovnováha, práce s mikroskopy i dalekohledy, Al v praxi, požární ochrana, logické hry, šachy, historie, fyzika i chemie. Za splnění všech úkolů jsme si mohli vybrat zajímavé ceny. Největší zájem byl o sluchátka. Akce se nám moc líbila.