Výlet do Podhradí

03.06.2023

Dobrý den,

jak už asi od dětí víte, tak v úterý 6.6.2023 pojedeme na výlet do Železných hor. Posíleni o paní učitelku Hanslovou navštívíme Lovětínskou rokli a zbytky hradu Lichnice. Odjezd autobusu je naplánován na 8:00 od školy, ale doporučil bych být na místě už o něco dříve. Návrat pak bude okolo 14:00 opět autobusem k budově školy. Pokud jste tak už neučinili sami, tak obědy odhlásím plošně pro všechny, kdo se budou účastnit.

S ohledem na to, že se budeme pohybovat v přírodě, doporučuji vzít si adekvátní oblečení a zejména pak obuv. V Podhradí, které bude naším výchozím bodem, je sice několik letních "restaurací", ale nelze zaručit, že budou v úterý ráno otevřené. Proto doporučuji vzít si s sebou pití a něco k svačině.

Zároveň bych Vás rád požádal o kontrolu hotovosti ve třídních fondech, ze kterých se bude výlet platit. Odhadované náklady vycházejí na cca 450Kč, nicméně je potřeba počítat s tím, že ve fondech musí zůstat i nějaká částka na pozdější zaplacení fotografií, které zatím ještě nedorazily.

S přáním hezkého dne,

J. Ošlejšek